WordPress database error: [The table 'm1pq_options' is full]
UPDATE `m1pq_options` SET `option_value` = '1586349002.7805459499359130859375' WHERE `option_name` = '_transient_doing_cron'

Puding i shpejtë me banane dhe oriz për bebe. - Bota e Bebave

WordPress database error: [The table 'm1pq_wfHits' is full]

Home Receta Ushqimesh Darka Puding i shpejtë me banane dhe oriz për bebe.

Puding i shpejtë me banane dhe oriz për bebe.

0
Puding i shpejtë me banane dhe oriz për bebe.

(rekomandohet për 8 muaj +)

Përbërësit:

1 gotë oriz kaf i gatuar
1/2 banane pure
1/2 gotë krem kosi
1/2 lugë caji vanilje
kanellë ose xhinxhifil

Përgatitja:

Bashkoni përbërësit dhe i ngrohni pak në një tenxhere të vogël. Trazojini vazhdimisht. Vendoseni pudingun e ngrohtë në një mikser dhe përziejeni sa ta shikoni të arsyeshme.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
A Kërkoni Një Gjumë Më Të Rehatshëm Për Bebin Tuaj ?Kliko për më tepër
+

WordPress database error: [The table 'm1pq_wfHits' is full]